Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Inbox
lt: Gauta

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Limit
lt: Limitas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
