Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: On
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: All
cs: Vše

en: Off
cs: Vypnuto

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sent
cs: Odesláno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Messages
cs: Zprávy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
