Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Sent
gl: Enviado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Limit
gl: Límite

en: Interval
gl: Intervalo

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
