Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: All
it: Tutti

en: Off
it: Spento

en: Desc
it: Disc

en: Sent
it: Inviato

en: Sort by
it: Ordina per

en: Created date
it: Data creazione

en: Messages
it: Messaggi

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Limit
it: Limite

en: Interval
it: Intervallo

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
