Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
