Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: All
sl: Vsi

en: Sent
sl: Poslano

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
