Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
