Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
