Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
