Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
