Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Desc
ro: Descendent

en: Sent
ro: Trimis

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Created date
ro: Data creării

en: Messages
ro: Mesaje

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Limit
ro: Limită

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Published date
ro: Data publicării

en: Private Message
ro: Mesaj privat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
