Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: All
sq: Të gjitha

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
