Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: All
ta: எல்லா

en: Off
ta: இல்லை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Limit
ta: எல்லை

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
