Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
