Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
