Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: All
oc: Tot

en: Off
oc: Desactivat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Messages
oc: Messatges

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
