Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Limit
cy: Terfyn

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
