Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: On
gu: ચાલુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: All
gu: બધા

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
