Message Private (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
