Message Private (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
