Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Limit
nl: Limiet

en: Message Text
nl: Berichttekst

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Author Link
nl: Auteurslink

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: Asc
nl: Oplopend
