Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: On
sk: Zapnúť

en: Message
sk: Správa

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sent
sk: Poslať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
