Message Push (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
