Message Push (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Message template
ro: Șablon de mesaj
