Message Push (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
