Message Push (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: UUID
ar: المعرف UUID
