Message Push (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta
