Message Push (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı
