Message Push (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka
