Message Push (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Field
cy: Maes
