Message Push (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
