Message Push (1.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
