Message Push (1.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Flag
eu: Bandera

en: Machine name
eu: Makinaren izena
