Message Push (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Field
is: Rein

en: Machine name
is: Maskinnavn
