Message Push (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Machine name
he: שם מכונה
