Message Push (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
