Message Push (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Flag
hu: Jelölő

en: Machine name
hu: Programok által használt név
