Message Push (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
