Message Push (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Machine name
ja: システム内部名称
