Message Push (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس
