Message Push (1.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: Field
ms: Medan

en: Machine name
ms: Nama mesin
