Message Push (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Field
nl: Veld

en: Flag
nl: Vlag

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Subscription Type
nl: Abonnementtype
