Message Push (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
