Message Push (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
