Message Push (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: ID
ps: پېژند
