Message Push (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: Machine name
ru: Машинное имя
