Message Push (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Machine name
sk: Strojový názov
