Message Push (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
