Message Push (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
