Message Push (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్
